Galip Derviş

Canlı Galip Derviş Kanal D Dizi izle

Kanal D ekranlarında, başrollerini Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner’in oynadığı “Galip Derviş” isimli yeni komedi ve polisiye dizisi, Perşembe günleri yayımlanıyor. Altın Küre ve Emmy ödüllü “Monk” uyarlaması Amerika’da 2002 – 2009 yılları arasında 8 sezon yayınlanan ve izlenme rekorları kıran, Andy Breckman’ın yaratıcısı olduğu,  NBC Universal’in  fenomen dizisi, Altın Küre ve Emmy ödüllü “Monk” dizisinin uyarlaması olan “Galip Derviş”, Türkiye’nin hizmetinde. NBC Universal’dan format hakları satın alınan “Galip Derviş”, her bölümü kahkaha ve macera dolu olan, harika bir komedi polisiye dizisi.

Diziyi izlemek için Kanal D Canlı sayfasına tıklayın.

Yapım : 2013– Türkiye, Barakuda Film

Oyuncular : Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut, Orhan Güner, Algı Eke, Deniz Türkali, Ege Gürel, Levent Öktem, Setenay İnal

Tür :  Polisiye, Komedi

Resmi sitesi : www.kanald.com.tr/GalipDervis

IMDb : www.imdb.com/title/tt0312172/Canlı Galip Derviş Kanal D Dizi izle

Kanal D ekranlarında, başrollerini Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner’in oynadığı “Galip Derviş” isimli yeni komedi ve polisiye dizisi, Perşembe günleri yayımlanıyor. Altın Küre ve Emmy ödüllü “Monk” uyarlaması Amerika’da 2002 – 2009 yılları arasında 8 sezon yayınlanan ve izlenme rekorları kıran, Andy Breckman’ın yaratıcısı olduğu, NBC Universal’in fenomen dizisi, Altın Küre ve Emmy ödüllü “Monk” dizisinin uyarlaması olan “Galip Derviş”, Türkiye’nin hizmetinde. NBC Universal’dan format hakları satın alınan “Galip Derviş”, her bölümü kahkaha ve macera dolu olan, harika bir komedi polisiye dizisi.